O mnie

Moje zdjęcie

Jestem gospodynią domową , żoną wspaniałego męża , matką dwóch wspaniałych synów. Ale przede wszystkim jestem kobietą , która lubi się otaczać pięknymi rzeczami , a zwłaszcza biżuterią. Dlatego zaczęłam ją tworzyć sama , trochę z pasji gdyż od najmłodszych lat zajmuję się "dzierganiem" , szydełkowaniem , szyciem , " koralikowaniem".

Jeżeli  jesteś zainteresowana/y moimi pracami  napisz do mnie :
 aj.bizuteria@gmail.com

poniedziałek, 11 maja 2015

Dla każdego ......

....... coś w prezencie.
Poprzedni tydzień był dość obfity w prace twórcze. Najpierw powstała bransoletka z poprzedniego wpisu, a potem tworzyły się dwie rzeczy naraz. Sobota miała być dniem finałowy , ale niestety na dokończenie jednej z prac brakło mi czasu zaledwie pół dnia. Albowiem w sobotę byliśmy  w odwiedzinach u maleńkiej Hani. Co prawda okazja była zupełnie inna niż tylko odwiedziny. Tato Hani ( bo to właśnie Jego były uroczystości)  otrzymał w prezencie wyroby gotowe, ponieważ jakoś jeszcze nie doszłam do wprawy w wyrobach biżuterii męskiej. Nawet nie wiem czy takową by nosił? Rodzeństwo również otrzymało wyroby gotowe.
 Czas na Hanię. Dostała sweterek z kapturem i to cały różowiutki.

Natomiast Mama Hani za to , że jest osobą dzielną i wspaniałą , a przede wszystkim że jest Mamą , dostała w prezencie komplet biżuterii sutaszowej ( wisior i kolczyki). wszystko w tonacji fioletu i czerni.
Mam tylko nadzieję , że wszystkie prezenty są trafione i się podobały.